Co zabrać ze sobą na imprezy firmowe?

Szykuje się fantastyczny wyjazd w twojej pracy i dostałaś na niego zaproszenie? Szef szarpnął się na ekskluzywny kurort krajowy lub nawet zagraniczny? Nie zapomnij się więc dobrze przygotować, możesz bowiem potrzebować wielu rzeczy, o których w ferworze szaleńczego pakowania się można łatwo zapomnieć. Pomożemy ci stworzyć listę potrzebnych drobiazgów. Warto byś do niej zajrzała jeszcze przed wyjściem by upewnić się czy masz wszystko przy sobie.

stockvault-gift-127776
Imprezy firmowe to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla nowego pracownika, który nie jest jeszcze tak zżyty z całym zespołem jak wieloletni pracownicy dlatego też mogą być one wielkim przeżyciem. Nie można się jednak zbytnio stresować i najważniejsze co trzeba ze sobą zabrać to uśmiech i pozytywne nastawienie, bez tego ani rusz.
Jeśli chodzi o bardziej przyziemne sprawy to pakując rozmaite ubrania na każdą pogodę często na przykład zapominany o klapkach prysznicowych, które z pewnością niezbędne są w hotelach i miejscach noclegowych by ograniczyć ryzyko nabawienia się grzybicy stóp. Inna sprawa związana z higieną to suszarka do włosów, której niekiedy może zabraknąć w bagażu a z reguły jednak może się okazać niezbędna. Oczywiście wiele osób nastawia się na jej pożyczenie od koleżanki jednak gorzej jeśli wszyscy pomyślą dokładnie w ten sposób.

Kwestie jakże istotne

Oczywiście wyjeżdżając na imprezy firmowe trzeba się liczyć z licznymi propozycjami na alkoholowe szaleństwo. Oczywiście dobry jakościowo alkohol, spożywany w doborowym towarzystwie wchodzi łatwo i może uderzyć do głowy. Warto pamiętać o tym by nie przeholować. Na wypadek jednak gdyby się tak zdarzyło dobrze jest mieć pigułki na kaca, napój oczyszczający i witaminy.
W sytuacji gdy jesteś singlem a pracuje u ciebie kilku fajnych przystojniaków może dojść do czegoś więcej. Romanse w pracy są na porządku dziennym a szczególnie sprzyjają im wyjazdy na imprezy firmowe. Jeśli więc masz przypuszczania, że może być gorąco nie zapomnij o zabezpieczeniu. Pamiętaj jednak by sprawę dobrze rozważyć. Szczególnie wówczas gdy naprawdę mocno zależy ci na pracy. Nawet niewinny numerek może zdecydowanie pogorszyć stosunki i zaburzyć przejrzystą atmosferę. Z reguły więc dla jednej chwili niesienia nie warto psuć sobie wielu dni pracy. Jeśli więc chcesz iść z kimś do łóżka niech to będzie przemyślana decyzja. Zawsze licz się z konsekwencjami gdyż wbrew pozorom faceci wbrew obiegowej opinii plotkują bardziej niż kobiety a w szczególności na tle spraw intymnych. Co więcej faceci z firmy mogą cię zaszufladkować a u koleżanek będziesz na językach miesiącami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Nikt jeszcze nie skomentował.

Zostaw swój głos.